NAVIGATION PANEL
Loading...
     
Počítadlo prístupov
Počítadlo bolo spustené
1.X.2011.
free
     
Prihlásenie
Meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
     
Odkazy: Farnosti našej arcidiecézy
Bardejov
Rímskokatolícka farnosť Bardejov
e-mail: bardejov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 709
Čaňa
Rímskokatolícka farnosť Čaňa
e-mail: fara@farnostcana.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 869
Gaboltov
Rímskokatolícka farnosť Gaboltov
e-mail: gaboltov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 622
Haniska
Rímskokatolícka farnosť Haniska
e-mail: haniska@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 521
Hažlín
Rímskokatolícka farnosť Hažlín
e-mail: hazlin@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 432
Hrabovec
Rímskokatolícka farnosť Hrabovec
e-mail: hrabovec@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 431
Hrubov
Rímskokatolícka farnosť Hrubov
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 433
Košice - Barca
Rímskokatolícka farnosť Košice - Barca
e-mail: fkb@stonline.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 652
Košice - Dom sv. Alžbety
Rímkokatolícka farnosť Košice - Dóm
e-mail: dom@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 377
Košice - Furča
Rímskokatolícka farnosť Košice - Furča
e-mail: kancelaria@svrodina.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 806
Košice - Juh
Rímskokatolícka farnosť Košice - Juh
e-mail: farnost@fukp-kosice.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 542
Košice - KVP
Rímskokatolícka farnosť Košice - KVP
e-mail: kvp@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 409
Košice - Nad jazerom
Rímskokatolícka farnosť Košice - Nad jazerom
e-mail: nadjazerom@fara.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 597
Košice - Terasa
Rímskokatolícka farnosť Košice - Terasa
e-mail: terasa@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1260
Košická Nová Ves
Rímskokatolícka farnosť Košická Nová Ves
e-mail: knv@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 611
Košické Olšany
Rímskokatolícka farnosť Košické Olšany
e-mail: olsany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 530
Medzilaborce
Rímskokatolícka farnosť Medzilaborce
e-mail: medzilaborce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 819
Michalovce
Rímskokatolícka farnosť Michalovce
e-mail: michalovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 410
Novačany
Rímskokatolícka farnosť Novačany
e-mail: novacany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 393
Prešov - mesto
Rímskokatolícka farnosť Prešov - mesto
e-mail: presov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 413
     
Užitočné odkazy
     
Novinky
     
Udalosti
<< November 2020 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
     
Najčítanejšie novinky

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
3838458x

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
39812x

Pomôcka pre spytovanie svedomia (2)
25081x

Farské oznamy v týždni od 3.10. do 9....
16421x

Ochrana osobných údajov.
15167x

MEDJUGORJE - NOVÉ INFORMÁCIE
13463x

Naša farnosť na Facebook-u
13420x
     
Prečítajte si tiež...
Neokatechumenátna cesta

z kategórie: Spoločenstvá