NAVIGATION PANEL
Loading...
     
Prihlásenie
Meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
     
Odkazy: Farnosti našej arcidiecézy
Bardejov
Rímskokatolícka farnosť Bardejov
e-mail: bardejov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1346
Čaňa
Rímskokatolícka farnosť Čaňa
e-mail: fara@farnostcana.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1347
Gaboltov
Rímskokatolícka farnosť Gaboltov
e-mail: gaboltov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1287
Haniska
Rímskokatolícka farnosť Haniska
e-mail: haniska@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1207
Hažlín
Rímskokatolícka farnosť Hažlín
e-mail: hazlin@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 835
Hrabovec
Rímskokatolícka farnosť Hrabovec
e-mail: hrabovec@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 834
Hrubov
Rímskokatolícka farnosť Hrubov
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 857
Košice - Barca
Rímskokatolícka farnosť Košice - Barca
e-mail: fkb@stonline.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1410
Košice - Dom sv. Alžbety
Rímkokatolícka farnosť Košice - Dóm
e-mail: dom@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1050
Košice - Furča
Rímskokatolícka farnosť Košice - Furča
e-mail: kancelaria@svrodina.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 2473
Košice - Juh
Rímskokatolícka farnosť Košice - Juh
e-mail: farnost@fukp-kosice.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1139
Košice - KVP
Rímskokatolícka farnosť Košice - KVP
e-mail: kvp@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 929
Košice - Nad jazerom
Rímskokatolícka farnosť Košice - Nad jazerom
e-mail: nadjazerom@fara.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1518
Košice - Terasa
Rímskokatolícka farnosť Košice - Terasa
e-mail: terasa@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 2720
Košická Nová Ves
Rímskokatolícka farnosť Košická Nová Ves
e-mail: knv@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1078
Košické Olšany
Rímskokatolícka farnosť Košické Olšany
e-mail: olsany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1220
Medzilaborce
Rímskokatolícka farnosť Medzilaborce
e-mail: medzilaborce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1479
Michalovce
Rímskokatolícka farnosť Michalovce
e-mail: michalovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 809
Novačany
Rímskokatolícka farnosť Novačany
e-mail: novacany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 837
Prešov - mesto
Rímskokatolícka farnosť Prešov - mesto
e-mail: presov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 845
     
Užitočné odkazy
     
Novinky
     
Udalosti
<< Apríl 2024 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
     
Najčítanejšie novinky

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
18009569x

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
133571x

Pomôcka pre spytovanie svedomia (2)
41942x

Ochrana osobných údajov.
37373x

Farské oznamy v týždni od 3.10. do 9....
29176x

detska sv. omša
26251x

MEDJUGORJE - NOVÉ INFORMÁCIE
24405x
     
Prečítajte si tiež...
Obnova v Duchu Svätom

z kategórie: Spoločenstvá