NAVIGATION PANEL
Loading...
     
Počítadlo prístupov
Počítadlo bolo spustené
1.X.2011.
free
     
Prihlásenie
Meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
     
Odkazy: Farnosti našej arcidiecézy
Košické Olšany
Rímskokatolícka farnosť Košické Olšany
e-mail: olsany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1028
Medzilaborce
Rímskokatolícka farnosť Medzilaborce
e-mail: medzilaborce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1237
Michalovce
Rímskokatolícka farnosť Michalovce
e-mail: michalovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 646
Novačany
Rímskokatolícka farnosť Novačany
e-mail: novacany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 675
Prešov - mesto
Rímskokatolícka farnosť Prešov - mesto
e-mail: presov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 680
Raslavice
Rímskokatolícka farnosť Raslavice
e-mail: raslavice@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1521
Rozhanovce
Rímskokatolícka farnosť Rozhanovce
e-mail: rozhanovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 718
Sídlisko Ťahanovce
Rímskokatolícka farnosť Sídlisko Ťahanovce
e-mail: tahanovce.sidlisko@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1435
Sobrance
Rímskokatolícka farnosť Sobrance
e-mail: sobrance@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1092
Vinbarg
Rísmkokatolícka farnosť Vinbarg
e-mail: vinbarg@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 694
Zborov
Rímskokatolícka farnosť Zborov
e-mail: zborov@stonline.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 504
     
Užitočné odkazy
     
Novinky
     
Udalosti
<< August 2022 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Najčítanejšie novinky

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
8780620x

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
62517x

Pomôcka pre spytovanie svedomia (2)
34029x

Ochrana osobných údajov.
30677x

Farské oznamy v týždni od 3.10. do 9....
23024x

MEDJUGORJE - NOVÉ INFORMÁCIE
20089x

aktuálne pandemické opatrenia
20032x
     
Prečítajte si tiež...
Svidník - história

z kategórie: História