NAVIGATION PANEL
Loading...
     
Počítadlo prístupov
Počítadlo bolo spustené
1.X.2011.
free
     
Prihlásenie
Meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
     
Odkazy: Farnosti našej arcidiecézy
Bardejov
Rímskokatolícka farnosť Bardejov
e-mail: bardejov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1144
Čaňa
Rímskokatolícka farnosť Čaňa
e-mail: fara@farnostcana.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1180
Gaboltov
Rímskokatolícka farnosť Gaboltov
e-mail: gaboltov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1077
Haniska
Rímskokatolícka farnosť Haniska
e-mail: haniska@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 914
Hažlín
Rímskokatolícka farnosť Hažlín
e-mail: hazlin@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 685
Hrabovec
Rímskokatolícka farnosť Hrabovec
e-mail: hrabovec@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 684
Hrubov
Rímskokatolícka farnosť Hrubov
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 704
Košice - Barca
Rímskokatolícka farnosť Košice - Barca
e-mail: fkb@stonline.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1098
Košice - Dom sv. Alžbety
Rímkokatolícka farnosť Košice - Dóm
e-mail: dom@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 861
Košice - Furča
Rímskokatolícka farnosť Košice - Furča
e-mail: kancelaria@svrodina.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1792
Košice - Juh
Rímskokatolícka farnosť Košice - Juh
e-mail: farnost@fukp-kosice.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 971
Košice - KVP
Rímskokatolícka farnosť Košice - KVP
e-mail: kvp@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 718
Košice - Nad jazerom
Rímskokatolícka farnosť Košice - Nad jazerom
e-mail: nadjazerom@fara.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1123
Košice - Terasa
Rímskokatolícka farnosť Košice - Terasa
e-mail: terasa@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1984
Košická Nová Ves
Rímskokatolícka farnosť Košická Nová Ves
e-mail: knv@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 909
Košické Olšany
Rímskokatolícka farnosť Košické Olšany
e-mail: olsany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1028
Medzilaborce
Rímskokatolícka farnosť Medzilaborce
e-mail: medzilaborce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1237
Michalovce
Rímskokatolícka farnosť Michalovce
e-mail: michalovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 646
Novačany
Rímskokatolícka farnosť Novačany
e-mail: novacany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 675
Prešov - mesto
Rímskokatolícka farnosť Prešov - mesto
e-mail: presov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 680
     
Užitočné odkazy
     
Novinky
     
Udalosti
<< Jún 2022 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
     
Najčítanejšie novinky

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
8780905x

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
62517x

Pomôcka pre spytovanie svedomia (2)
34029x

Ochrana osobných údajov.
30677x

Farské oznamy v týždni od 3.10. do 9....
23025x

MEDJUGORJE - NOVÉ INFORMÁCIE
20089x

aktuálne pandemické opatrenia
20032x
     
Prečítajte si tiež...
Neokatechumenátna cesta

z kategórie: Spoločenstvá