NAVIGATION PANEL
Loading...
     
Počítadlo prístupov
Počítadlo bolo spustené
1.X.2011.
free
     
Prihlásenie
Meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
     
Odkazy: Farnosti našej arcidiecézy
Bardejov
Rímskokatolícka farnosť Bardejov
e-mail: bardejov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 797
Čaňa
Rímskokatolícka farnosť Čaňa
e-mail: fara@farnostcana.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 944
Gaboltov
Rímskokatolícka farnosť Gaboltov
e-mail: gaboltov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 721
Haniska
Rímskokatolícka farnosť Haniska
e-mail: haniska@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 604
Hažlín
Rímskokatolícka farnosť Hažlín
e-mail: hazlin@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 492
Hrabovec
Rímskokatolícka farnosť Hrabovec
e-mail: hrabovec@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 496
Hrubov
Rímskokatolícka farnosť Hrubov
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 498
Košice - Barca
Rímskokatolícka farnosť Košice - Barca
e-mail: fkb@stonline.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 766
Košice - Dom sv. Alžbety
Rímkokatolícka farnosť Košice - Dóm
e-mail: dom@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 462
Košice - Furča
Rímskokatolícka farnosť Košice - Furča
e-mail: kancelaria@svrodina.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 983
Košice - Juh
Rímskokatolícka farnosť Košice - Juh
e-mail: farnost@fukp-kosice.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 631
Košice - KVP
Rímskokatolícka farnosť Košice - KVP
e-mail: kvp@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 498
Košice - Nad jazerom
Rímskokatolícka farnosť Košice - Nad jazerom
e-mail: nadjazerom@fara.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 724
Košice - Terasa
Rímskokatolícka farnosť Košice - Terasa
e-mail: terasa@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1436
Košická Nová Ves
Rímskokatolícka farnosť Košická Nová Ves
e-mail: knv@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 713
Košické Olšany
Rímskokatolícka farnosť Košické Olšany
e-mail: olsany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 614
Medzilaborce
Rímskokatolícka farnosť Medzilaborce
e-mail: medzilaborce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 929
Michalovce
Rímskokatolícka farnosť Michalovce
e-mail: michalovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 473
Novačany
Rímskokatolícka farnosť Novačany
e-mail: novacany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 462
Prešov - mesto
Rímskokatolícka farnosť Prešov - mesto
e-mail: presov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 486
     
Užitočné odkazy
     
Novinky
     
Udalosti
<< Jún 2021 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
     
Najčítanejšie novinky

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
4923985x

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
45977x

Pomôcka pre spytovanie svedomia (2)
27357x

Ochrana osobných údajov.
20158x

Farské oznamy v týždni od 3.10. do 9....
18211x

MEDJUGORJE - NOVÉ INFORMÁCIE
15233x

Naša farnosť na Facebook-u
15069x
     
Prečítajte si tiež...
Sviatosť krstu

z kategórie: Sviatosti