NAVIGATION PANEL
Loading...
     
Počítadlo prístupov
Počítadlo bolo spustené
1.X.2011.
free
     
Prihlásenie
Meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
     
Odkazy: Farnosti našej arcidiecézy
Košické Olšany
Rímskokatolícka farnosť Košické Olšany
e-mail: olsany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1106
Medzilaborce
Rímskokatolícka farnosť Medzilaborce
e-mail: medzilaborce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1292
Michalovce
Rímskokatolícka farnosť Michalovce
e-mail: michalovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 694
Novačany
Rímskokatolícka farnosť Novačany
e-mail: novacany@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 725
Prešov - mesto
Rímskokatolícka farnosť Prešov - mesto
e-mail: presov@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 730
Raslavice
Rímskokatolícka farnosť Raslavice
e-mail: raslavice@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1553
Rozhanovce
Rímskokatolícka farnosť Rozhanovce
e-mail: rozhanovce@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 773
Sídlisko Ťahanovce
Rímskokatolícka farnosť Sídlisko Ťahanovce
e-mail: tahanovce.sidlisko@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1552
Sobrance
Rímskokatolícka farnosť Sobrance
e-mail: sobrance@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 1128
Vinbarg
Rísmkokatolícka farnosť Vinbarg
e-mail: vinbarg@rimkat.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 746
Zborov
Rímskokatolícka farnosť Zborov
e-mail: zborov@stonline.sk
Pridané: 30.09.2011 Zobrazené: 549
     
Užitočné odkazy
     
Novinky
     
Udalosti
<< December 2022 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Najčítanejšie novinky

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
10453520x

Aktuálny prehľad sv. omší, oznamy a p...
80178x

Pomôcka pre spytovanie svedomia (2)
36234x

Ochrana osobných údajov.
32023x

Farské oznamy v týždni od 3.10. do 9....
24411x

sv. omše za účasti detí.
21361x

Vianočné spovedanie
21311x
     
Prečítajte si tiež...
Program sv. omší vo farnosti

z kategórie: Pastorácia